Про нас

viber image (2)

Привіт, мене звати  Олександр я являюсь засновником компанії “Energy Independence +”  Кожен із нас обирає свій шлях, свою  роботу за покликом серця. Так зробив і я!

На досягнутому я не збирався зупинятися і постійно себе удосконалював! 

З 2015 року мені пощастило  працювати в США в будівельній компанії  “Woofter Construction Colby KS”та перебрати їхній досвід.

З 14.01.2016р зам. директор ТОВ «Вінниця спеценерго монтаж » та з 1.04.2017р по 28.05.2018р став директором.

 І ось у 2018 році я  започаткував власне ТОВ «Енергетична Незалежність+»

Савчук Олександр

Засновник

Про компанію

Сонячна енергія — це майбутнє. Рано чи пізно людство повинно прийти до стовідсоткового виробництва електрики виключно за допомогою поновлюваних джерел енергії, адже людство вічно не може видобувати вугілля, газ і нафту — запаси незабаром вичерпаються.

Погодьтесь, людству i не потрібне вугілля або якісь інші викопні джерела енергії. У нас по сусідству працює величезний безкоштовний термоядерний реактор — Сонце. Все, що потрібно щоб використовувати цю енергію — просто встановити у себе на даху сонячну електростанцію.

Наша компанія пропонує допомогу у проектуваннi фотоелектричних станцій різних масштабів, призначення і потужності.

Ми маємо великий практичний досвід створення проектів з нуля і розуміємо важливість всієї проектно-кошторисної документації для комерційного успіху і енергоефективності об’єкта.

Що входить у нашi обов’язки:

Поставки обладнання:

Ми допоможемо вам придбати сонячні модулі, інвертори, сонячний кабель постійного струму, а також інше необхідне обладнання.

Будівництво та монтаж:

ТОВ «Енергетична Незалежність +» має основне обладнання і техніку для виконання загальнобудівельних робіт і установки сонячної електростанції.

Сервіс сонячних електростанцій:

Планове і своєчасне обслуговування обладнання дозволить вам знизити витрати на його утримання і ремонт, а також збільшити термін експлуатації.

Оформлення зеленого тарифу:

Високий тариф, гарантії держави, дія до 2030 року, ціна в євро — ось основні переваги, які роблять виробництво і продаж електрики, отриманого сонячними електростанціями, економічно вигідними проектами.

Чому при виборі розробника проекту необхідно зупинитися на нашому підприємстві?

Наша компанія  професійно здійснить розробку і проектування сонячної електростанції будь-якої складності для домашнього і комерційного використання. З грамотним плануванням проекту від наших фахівців ви зможете повною мірою відчути всі переваги та вигоди використання сонячної енергії для електропостачання